Bułgaria - Blog

rynek nieruchomości w Bułgarii i nie tylko
2 maja, 2024

Kosharitsa – u podnóża Starej Płaniny, kilka kilometrów od plaży

Kosharitsa to miejscowość położona niedaleko słynnego kurortu Słoneczny Brzeg w Bułgarii. Atrakcje turystyczne obejmują zachwycające widoki na Morze Czarne oraz malownicze góry Stara Planina. W samym Kosharitsa znajduje się wiele zabytkowych kościołów i kaplic, które warto odwiedzić.
2 maja, 2024

Kavarna – piękne plaże i zabytki historyczne

Kavarna to miasteczko położone nad Morzem Czarnym, znane przede wszystkim z pięknych plaż i zabytków historycznych. Jego atrakcje turystyczne to m.in. ruiny twierdzy Kaliakra, Bazylika w Nekropolis, czy Muzeum Archeologiczne.
2 maja, 2024

Elenite – raj dla turystów

Elenite to miejscowość położona na wybrzeżu Morza Czarnego w Bułgarii. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i relaksu na wakacjach. Plaże w Elenite są piaszczyste i szerokie, idealne do opalania i kąpieli słonecznych.
2 maja, 2024

Chernomorets – piękne plaże i spokojna atmosfera

Chernomorets to urokliwa miejscowość na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego, znana głównie ze swoich pięknych plaż i spokojnej atmosfery. Wśród głównych atrakcji turystycznych warto odwiedzić m.in. zabytkowy kościół św. Mikołaja, malowniczą latarnię morską oraz urokliwy port rybacki. Chernomorets słynie również z szerokiej oferty sportów wodnych, takich jak nurkowanie czy windsurfing.