AMR - Property BG - Profesjonaliści na rynku nieruchomości w Bułgarii

Słoneczny Brzeg | AMR - Property BG - Nieruchomości w BułgariiWitamy na stronie AMR - Property BG, Twoim partnerze w zakupie i sprzedaży nieruchomości w pięknym kraju jakim jest Bułgaria!

Nasza firma oferuje pośrednictwo w zakupie i sprzedaży nieruchomości oraz kompleksową obsługę klienta. Nasze biuro mieści się w urokliwym miejscu jakim jest Słoneczny Brzeg, gdzie nasi kompetentni agenci nieruchomości z pasją służą pomocą.

Specjalizujemy się w nieruchomościach położonych na wybrzeżu Morza Czarnego, ale nie ograniczamy się tylko do tej części Bułgarii. Z naszą szeroką siecią kontaktów i wiedzą o rynku nieruchomości w całym kraju, jesteśmy w stanie znaleźć idealną nieruchomość dla Ciebie, gdziekolwiek byś tego potrzebował.

Nasza firma ma bogatą historię i doświadczenie, które przekładają się na profesjonalizm i skuteczność naszej pracy. Nasza misja polega na zapewnieniu naszym klientom najwyższej jakości usług, które spełnią ich oczekiwania i przyczynią się do ich sukcesu na rynku nieruchomości.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych ekspertów, którzy doskonale znają rynek nieruchomości w Bułgarii. Dzięki ich wiedzy i zaangażowaniu, możemy zaoferować naszym klientom kompleksową obsługę, począwszy od znalezienia odpowiedniej nieruchomości, poprzez negocjacje, aż do finalizacji transakcji.

Pracujemy zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi, co oznacza, że zawsze działamy w najlepiej pojętym interesie naszych klientów. Nasze podejście do klienta jest indywidualne i skoncentrowane na spełnieniu ich potrzeb. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w znalezieniu wymarzonego apartamentu lub domu, dostosowując się do Twoich preferencji i budżetu.

Nasze referencje to dowód na naszą skuteczność i zadowolenie naszych klientów. Wielu z nich powierzyło nam sprzedaż swoich nieruchomości i cieszyło się udanymi transakcjami. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i chętnie dzielimy się nimi z potencjalnymi klientami.

Jeżeli marzysz o posiadaniu nieruchomości w Bułgarii lub chcesz sprzedać swoją obecną nieruchomość, AMR - Property BG jest gotowe spełnić Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami już dziś i dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług.

Zespół AMR - Property BG

Lokalizacja naszego nowego Biura Obsługi Klienta w Słonecznym BrzeguHistoria AMR - Property BG (dawniej A&R-Property BG®)

Marka A & R - Property BG® została założona przez firmę PRODIG TECH BG OOD, zarejestrowaną od 2016 roku w rejestrze spółek w Bułgarii pod numerem UIC 204358452 (link do rejestru: https://portal.registryagency.bg/CR/en/Reports/ActiveConditionTabResult?uic=204358452). Spółka od początku zajmowała się m.in. pośrednictwem na rynku nieruchomości oraz inwestycjami w nieruchomości na rynku bułgarskim.

W 2022 roku uruchomiliśmy serwis w języku polskim www.mieszkania-bulgaria.pl pod marką A&R-Property BG® (aktualnie AMR - Property BG), wychodząc na przeciw licznym naszym Klientom z Polski. W tym miejscu mamy nadzieję, że kontakt w języku polskim ułatwi Państwu podjęcie decyzji o współpracy z nami.

W marcu w 2023 roku zgłosiliśmy markę A&R-Property BG® do Urzędu Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej i w czerwcu 2023r. Urząd nadał prawa ochronne marce obowiązujące w całej Unii Europejskiej pod numerem 018843007 (link do rejestru: https://euipo.europa.eu/eSearch/#details/trademarks/018843007).

W kwietniu 2023 roku została utworzona odrębna spółka A&R-Property BG OOD (aktualnie AMR - Property BG OOD) zarejestrowana w rejestrze spółek w Bułgarii pod numerem UIC 207363198 (link do rejestru: https://portal.registryagency.bg/CR/en/Reports/ActiveConditionTabResult?uic=207363198), która zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży nieruchomości, natomiast pierwotna spółka Prodig Tech BG OOD zajmuje się inwestycjami w nieruchomości.

W grudniu 2023 roku spółka A&R-Property BG zmieniła nazwę na AMR - Property BG. Zmiana nazwy związana jest z rozwojem firmy.

Na wiosnę w 2024 roku otworzymy nasze nowe biuro w centrum Słonecznego Brzegu, aktualnie trwają przygotowania.

Obie spółki działają pod grupą AMR - Property BG.

Główny region naszych działań na rynku nieruchomości to wybrzeże Morza Czarnego, ale znajdą Państwona naszej stronie również oferty z innych regionów Bułgarii.