Promocja - w okresie jesienno-zimowym zwracamy 250 EUR za lot jeżeli podpiszesz z nami umowę rezerwacyjną na zakup nieruchomości!

Zapoznaj się z regulaminem promocji.

Jak dolecieć do Bułgarii z Polski w okresie jesienno-zimowym?

Z Polski do Bułgarii samoloty tanich linii lotniczych latają od początku kwietnia do końca października. Najczęściej są to lotniska w Burgas i w Warnie. Poza tym okresem również możesz przylecieć z Polski do Bułgarii, ale samolotami rejsowymi. Aktualnie ceny tych samolotów są stosunkowo atrakcyjne i warto o tych połączeniach wiedzieć.

Połączenia Warszawa - Sofia

Liniami lotniczymi LOT dolecimy do Sofii, stolicy Bułgarii codziennie, w zależności od dnia tygodnia od jednego do trzech razy w ciągu dnia.

www.lot.com

Połączenia Wrocław - Sofia

Tanie linie lotnicze Ryanair oferują loty dwa razy w tygodniu, w piątki i niedziele na trasie Wrocław - Sofia.

www.ryanair.com

Połączenia Sofia - Warna

Ze stolicy Bułgarii, Sofii dolecimy na wybrzeże Morza Czarnego do Warny nawet trzy razy w dziennie w zależności od dnia tygodnia. W grafiku są również dni bez lotów.

www.air.bg/en


Kursy z Warny do innych miejscowości na wybrzeżu.

Z Warny kursują autobusy, busy, taksówki do takich miast i kurortów jak Burgas, Sozopol, Słoneczny Brzeg, Złote Piaski, Byala i wiele innych. Przykładowy przewoźnik www.busexpress.bg/en/
REGULAMIN PROMOCJI
"W okresie jesienno-zimowym zwracamy 250 EUR za lot jeżeli podpiszesz z nami umowę rezerwacyjną na zakup nieruchomości!"

  1. Organizatorem promocji jest AMR - Property BG OOD z siedzibą w ul. Bacho Kiro 5, et. 2, ap. 11, 9700 Shumen, Bułgaria o numerze identyfikacyjnym UIC 207363198.
  2. Klient - osoba, która przyleci do Bułgarii w dniach od 15.11.2023r do 30.03.2023 w celu oglądania ofert sprzedaży nieruchomości oferowanych przez Organizatora promocji.
  3. Organizator promocji zwróci kwotę w wysokości 250 EUR będącą częścią wartości biletu lotniczego gdy Klient podczas tego przylotu podpisze umowę rezerwacyjną na wybraną nieruchomość i wpłaci zadatek.
  4. Organizator zwróci Klientowi kwotę 250 EUR tylko od jednej podpisanej umowy rezerwacyjnej i tylko od jednego biletu niezależnie od ilości osób jaka przyleci z Klientem.
  5. Promocja nie obejmuje przylotów na transakcję notarialną.
  6. Promocja obowiązuje od dnia 15.11.2023r. do dnia 30.03.2023r.
  7. Treść regulaminu promocji z dnia 29.10.2023r.